Par mums

IMG_2136Indrayoga.eu ir lauku atpūtas, jogas un meditācijas centrs, kas atrodas miestiņā Indra, Krāslavas novadā, Latvijā, Eiropas Savienībā.

Ja jūs meklējat vietu, kur būt ciešā kontaktā ar dabu, nodarboties ar jogu un meditāciju – aicinām Jūs apmeklēt mūsu Centru!

Lai rezervētu naktsmītni, lūdzu, rakstiet uz e-pastu:: indrayoga@inbox.lv

Mūsu Centrs aug un pilnveidojas, pateicoties tā dibinātāju centieniem un Latvijas nevalstiskās organizācijas (Biedrības) “Cilvēka attīstības centrs” (CAC) aizbildnībai.

Plašāku juridisko informāciju par Biedrības izveides mērķi un struktūru var atrast šeit.

Ja vēlaties atbalstīt mūsu Centru – Jūs varat kļūt par Aktīvu Biedrības dalībnieku (biedra gada iemaksa EUR 20), vai kļūt par Neklātienes Biedrības dalībnieku (gada maksa EUR 30).

Visi ieņēmumi no Biedrības dalībniekiem vai ziedojumi tiek ieguldīti tikai un vienīgi Centra infrastruktūras attīstībā vai pasākumu organizēšanā.

Jūs varat ziedot jebkuru summu uz Biedrības kontu ar bankas pārskaitījumu vai izmantojot PayPal un MoneyWise tiešajam ziedojumam.

Priecãsimies ari par cita veida materiālajiem ziedojumiem (celtniecības materiāliem, u.c.) vai Jūsu ieguldītajām prasmēm un Jūsu darbu.

Veselīgas atpūtas centrs “Bramaņi” – Tūrisma informācija Novada mājas lapā, sadaļā : interesanti apmeklēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.