Agnese Vējavilka Kalniņā

Agnese Vējavilka Kalniņā – nometnē vadīs kundalini jogu, sakrālo deju, dalīsies savās zināšanās par Maiju kalendāru un sniegs individuālās konsultācijas par papildus samaksu.

Agnese par sevi: “Esmu cilvēks kustībā un cilvēks cilvēkos. Manas pašas agrākās dzīves atmiņas saistās ar dejošanu. Pēc vidusskolas iestājos un pabeidzu Kultūras koledžas dejas nodaļu, atvēru deju studiju Rīgā, organizēju dažādus ar deju, dabas aizsardzību, un dabas dziedniecību saistītus pasākumus, nometnes un meistarklases, esmu arī labdarības un neformālās izglītības platformas Give & Get dibinātāja. Mīlu darbu ar cilvēkiem un būt par vienu no tiem. Savu garīgo izaugsmi sāku ar kundalini jogas praksi 2010. gadā, kas palīdzēja ieviest pozitīvas pārmaiņas manā dzīvē un apziņā. Esmu pabeigusi 3ho organizēto starptautisko kundalini jogas skolotāju apmācību programmu. Manas studijas ir ietvērušas arī dziedniecības un holistikas akadēmijas “Akvilona” programmu, kā arī esmu saņēmusi “dienu glabātājas” iniciāciju tolteku tradīcijā, kas sniedz man iespēju strādāt ar maiju kalendāra sakrālajiem cikliem. Joprojām turpinu augt un pilnveidot savas zināšanas un prasmes savās fiziskajās, garīgajās un mākslas praksēs ik dienu.”

Par Agneses nodarbībām:

Kundalini jogas nodarbības ir pozu, pranajamas, mantras, mūzikas un meditācijas apvienojums kas māca mums atslābināšanās mākslu, pašdziedināšanos un sniedz pacēlumu. Balansējot ķermeni un prātu mēs gūstam iespēju piedzīvot savas dvēseles skaidrību un skaistumu. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, lai gūtu rezultātus jau pirmajā nodarbībā.

Sakrālā elementu deja: Dejas terapijas teorija balstās idejā, ka prāts un ķermenis ir neatdalāmi. Mūsu ķermeniskās kustības atspoguļo mūsu psihi un attiecības ar ārējo pasauli. Šajā ceļojumā strādāsim ar pieciem Dabas pamatelementiem- ūdeni, uguni, gaisu, zemi un ēteri, savienojot un balansējot tos mūsu ķermenī. šādā veidā līdsvarosim sevi garīgi, fiziski un emocionāli.

Maiju kalendārs – unikāla saules sistēma, kas veido dienas enerģijas saistībā ar sauli un cilvēku rīcību. Dienas sadalās 20 tonālos, ko veido 13 laika atslēgas, kopā iegūstot 260 dienu kalendāru. Zinot sev atbilstošo enerģiju, ikdienā vieglāk saprast dienā noteikto, tā nozīmi, izprast notikumu jēgu.